Specification
| Current Rating | 12V / .6A-1.3A |
|---|---|
| Mounting | Screw Mount |
| Connection | Male Pin Type |
| Item Shape | Rectangular |
Grote® 4″ Zinc Die-Cast Double-Face Light, Double Contact – Red/Yellow Lens (53020)
$45.67
Grote® Torsion Mount® 4″ Stop Tail Turn Light, Front Park – Amber Lens (52773)
$9.16
$41.40
3 in stock
| Current Rating | 12V / .6A-1.3A |
|---|---|
| Mounting | Screw Mount |
| Connection | Male Pin Type |
| Item Shape | Rectangular |
| Weight | 0.22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 13 × 13 cm |
| Bin Location | 00035105 |
| brand/supplier | |
| Part # | 53063 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.