Specification
| Current Rating | 12V / .33A |
|---|---|
| Mounting | Grommet, Bracket |
| Connection | PL-10 Type |
| Item Shape | Round Shape |
Grote® Hi Count® 4″ Round LED Stop Tail Turn Light, Female Pin – Red Lens (G4002)
$31.50
Truck-Lite® 8-Diode LED Marker Clearance Round Light, Low Profile – Red (30385R)
$35.73
$6.64
5 in stock
| Current Rating | 12V / .33A |
|---|---|
| Mounting | Grommet, Bracket |
| Connection | PL-10 Type |
| Item Shape | Round Shape |
| Weight | 0.08 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8.5 × 8.5 cm |
| Bin Location | 00035320 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 78343 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.