Specification
| Current Rating | 12V / .07A |
|---|---|
| Mounting | Grommet, Bracket |
| Connection | PL-10 Type |
| Item Shape | Round Shape |
Grote® SuperNova® 2-1/2″ LED Clearance Marker Round Light – Amber Lens (47123)
$10.99
Grote® 2″ Round Clearance Marker Light, Twist-On Mount – Amber Lens (45823)
$3.71
$12.70
12 in stock
| Current Rating | 12V / .07A |
|---|---|
| Mounting | Grommet, Bracket |
| Connection | PL-10 Type |
| Item Shape | Round Shape |
| Weight | 0.08 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 10 cm |
| Bin Location | 00035315 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | G1033 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.