Specification
| Current Rating | 12V / .66A |
|---|---|
| Mounting | Bracket Mount |
| Connection | Blunt Cut Type |
| Item Shape | Rectangular |
Grote® SuperNova® 2″ LED Clearance Marker Round Light – Red Lens (47112)
$12.50
Truck-Lite® 3-Diode LED Marker Clearance Rectangular Light – Red Lens (26250R)
$17.84
$7.62
8 in stock
| Current Rating | 12V / .66A |
|---|---|
| Mounting | Bracket Mount |
| Connection | Blunt Cut Type |
| Item Shape | Rectangular |
| Weight | 0.12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 10 cm |
| Bin Location | 00036117 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 46793 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.