Specification
| Current Rating | 12V / .33A |
|---|---|
| Mounting | Grommet, Bracket |
| Connection | PL-10 Type |
| Item Shape | Rectangular |
Grote® 2″ Round Clearance Marker Light, Twist-On Mount – Red Lens (45822)
$3.71
Truck-Lite® 3-Diode LED Marker Clearance Rectangular Light – Red Lens (26250R)
$17.84
$4.25
1 in stock
| Current Rating | 12V / .33A |
|---|---|
| Mounting | Grommet, Bracket |
| Connection | PL-10 Type |
| Item Shape | Rectangular |
| Weight | 0.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 9 cm |
| Bin Location | 00036115 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 46412 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.