| Wire Length | 152.4 mm (6.00″) |
|---|---|
| Plug Side One | .180″ Male Bullet |
| Plug Side Two | PL-10 Type |
| Wire Gauge | 14-GA GPT Wire |
Freightliner® Fog Light Wiring Harness (A06-40684-001)
$25.56
Grote® 12″ Length, 18-GA – Pigtail / Socket, For H8 and H11 Headlight Bulbs (84-1081)
$8.07
Grote® 6″ Length, 14-Gauge GPT Wire, Sealed Marker Light Pigtail (66801)
$11.05
1 in stock
Only 1 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.06 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 × 5.75 cm |
| Bin Location | 00036210 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Electrical |
| Part # | 66801 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.