| Wire Length | 152.4 mm (6.00″) |
|---|---|
| Plug Side One | .180″ Male Bullet |
| Plug Side Two | PL-10 Type |
| Wire Gauge | 16-GA GPT Wire |
Freightliner® Fog Light Wiring Harness (A06-40684-001)
$25.56
Grote® 12″ Length, 18-GA – Pigtail / Socket, For H8 and H11 Headlight Bulbs (84-1081)
$8.07
Grote® 6″ Long, 16-GA GPT Wire, Dual Seal 2-Wire Sealed Marker Light Pigtail (66851)
$9.50
5 in stock
Only 5 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 3 × 1.95 cm |
| Bin Location | 00036210 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Electrical |
| Part # | 66851 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.