| Wire Length | 152.4 mm (6.00″) |
|---|---|
| Plug Side One | .180″ Male Bullet |
| Plug Side Two | Double-Seal Turtleback |
| Wire Gauge | 14-GA GPT Wire |
Grote® 9″ Long, 18-GA GPT Wire, Straight 3-Wire Two Light Y Adapter Pigtail (66813)
$18.99
Grote® 11.5″ Length, 18-GA GPT Wire, S/T/T 3-Wire Plug-In Pigtail, For Female Pin Lights (67000)
$3.44
Grote® 6″ Length, 14-GA GPT Wire Type, Turtleback Dual-Seal 2-Wire Light Pigtail (66910)
$9.70
5 in stock
Only 5 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.06 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 10 × 10 cm |
| Bin Location | 00036215 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Electrical |
| Part # | 66910 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.