| Wire Length | 152.4 mm (6.00″) |
|---|---|
| Plug Side One | Ring, Blunt Cut |
| Plug Side Two | PL-10 Type |
| Wire Gauge | 18-GA GPT Wire |
Grote® 6″ Length, 18-Gauge GPT Wire, Dual Sealed 2-Wire Marker Light Pigtail (67001)
$3.16
6 in stock
Only 6 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.08 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 10 × 10 cm |
| Bin Location | 00036210 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Electrical |
| Part # | 67001 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.