Specification
| Current Rating | 12V / .06A |
|---|---|
| Mounting | Bracket Mount |
| Connection | Male Pin Type |
| Item Shape | Rectangular |
Truck-Lite® 3" x 4" Clearance Marker Light, Triangular Shape, Incandescent – Red Lens (26771R)
$7.92
HD Plus® 12V Oval Stop Turn Tail Light, Incandescent – Red Lens (HB9319R)
$7.25
$11.25
4 in stock
| Current Rating | 12V / .06A |
|---|---|
| Mounting | Bracket Mount |
| Connection | Male Pin Type |
| Item Shape | Rectangular |
| Weight | 0.08 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 9 cm |
| Bin Location | 00036115 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | G1902 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.