Specification
| Current Rating | 12V / .05A |
|---|---|
| Mounting | Grommet Mount |
| Connection | .180″ Male Bullet |
| Item Shape | Round Shape |
Grote® 12V 0.59A Economy Courtesy Light, Screw Mount, Chrome – Clear Lens (60151)
$8.79
Module Signal Light (PP03347-ML)
$19.87
$14.57
8 in stock
| Current Rating | 12V / .05A |
|---|---|
| Mounting | Grommet Mount |
| Connection | .180″ Male Bullet |
| Item Shape | Round Shape |
| Weight | 0.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 10 cm |
| Bin Location | 00036220 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 49333 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.