Specification
| Current Rating | 12V / .05A |
|---|---|
| Mounting | Grommet Mount |
| Connection | .180″ Male Bullet |
| Item Shape | Round Shape |
Truck-Lite® Stop Turn Tail Light Module w/ Side Marker, Left Hand – Red Lens (40756)
$135.29
Grote® MicroNova® LED Clearance Marker Oval Light w/ Grommet – Red Lens (47972)
$22.25
$13.50
14 in stock
| Current Rating | 12V / .05A |
|---|---|
| Mounting | Grommet Mount |
| Connection | .180″ Male Bullet |
| Item Shape | Round Shape |
| Weight | 0.06 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 10 cm |
| Bin Location | 00036220 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 49332 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.