Specification
| Current Rating | 12V / .05A |
|---|---|
| Mounting | Grommet Mount |
| Connection | .180″ Male Bullet |
| Item Shape | Oval Shape |
Grote® MicroNova® LED Clearance Marker Light w/ Grommet – Red Lens (49332)
$13.50
Schneider Electric® Harmony 9001K Series, 12-14V 30mm – Light Block (9001KM32)
$64.62
$22.25
4 in stock
| Current Rating | 12V / .05A |
|---|---|
| Mounting | Grommet Mount |
| Connection | .180″ Male Bullet |
| Item Shape | Oval Shape |
| Weight | 0.06 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.7 × 8.4 × 2 cm |
| Bin Location | 00036117 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 47972 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.