Specification
| Current Rating | 12V / .06A |
|---|---|
| Mounting | Grommet, Bracket |
| Connection | PL-10 Type |
| Item Shape | Round Shape |
HD Plus® 12V LED Back-Up Round Light, Flange Mount – Clear Lens (HB9016C)
$67.60
Truck-Lite® 2" LED Marker Clearance Light, Grommet Mount – Red Lens (30250R)
$17.26
$10.99
4 in stock
| Current Rating | 12V / .06A |
|---|---|
| Mounting | Grommet, Bracket |
| Connection | PL-10 Type |
| Item Shape | Round Shape |
| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 10 cm |
| Bin Location | 00035315 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 47123 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.