Specification
| Current Rating | 12V / .06A |
|---|---|
| Mounting | Grommet, Bracket |
| Connection | PL-10 Type |
| Item Shape | Round Shape |
Truck-Lite® LED Stop Turn Tail Round Light, Diamond-Shell, Acrylic Red Lens (44883R)
$146.70
Grote® Hi Count® 2.5″ 9-Diode LED Round Clearance Marker Light – Amber (G1093)
$13.48
$10.98
5 in stock
| Current Rating | 12V / .06A |
|---|---|
| Mounting | Grommet, Bracket |
| Connection | PL-10 Type |
| Item Shape | Round Shape |
| Weight | 0.09 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 10 cm |
| Bin Location | 00035315 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 47122 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.