Specification
| Current Rating | 12V / .30A |
|---|---|
| Mounting | Bracket Mount |
| Connection | Male Pin Type |
| Item Shape | Oval Shape |
Grote® 12V Two-Stud Plug-In Light with Side Marker – Red/Yellow Lens (55470)
$132.35
HD Plus® 12V Rectangular LED Marker Clearance Light – Red Lens (HB9007R)
$10.51
$104.77
1 in stock
| Current Rating | 12V / .30A |
|---|---|
| Mounting | Bracket Mount |
| Connection | Male Pin Type |
| Item Shape | Oval Shape |
| Weight | 0.29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29.5 × 12 × 12 cm |
| Bin Location | 00035115 |
| brand/supplier | |
| Part # | 62591 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.