Specification
| Amperage | 4.2-8.3A @ 12V |
|---|---|
| Wattage | 2 x 55W @ 12V |
| Lens Style | Glass Lens |
| Housing Type | High-Impact Plastic |
| Mounting | U-Bracket System |
$71.74
Out of stock
| Amperage | 4.2-8.3A @ 12V |
|---|---|
| Wattage | 2 x 55W @ 12V |
| Lens Style | Glass Lens |
| Housing Type | High-Impact Plastic |
| Mounting | U-Bracket System |
| Weight | 2.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 9.6 × 11 cm |
| Bin Location | 000 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 123-33044XW |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.