Specification
| Container Size | 8 oz |
|---|---|
| Container Type | Plastic Tube |
| Temp Range | 0 to 335°F |
Parker Chelsea® PTO Spline Lubricant (379688)
$16.53
Permatex® Prussian Blue 35V High Spot Fitting Compound – 22mL Tube (58835)
$11.75
$13.25
Out of stock
| Container Size | 8 oz |
|---|---|
| Container Type | Plastic Tube |
| Temp Range | 0 to 335°F |
| Weight | 0.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 22 cm |
| Bin Location | 57002 |
| brand/supplier | |
| color | Black, Off-White |
| Part # | AGSWL-8 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.