| Diameter | 6 mm (0.236″) |
|---|---|
| Wrench Size | 10 mm (0.393″) |
| Length | 75 mm (2.953″) |
| Material | Stainless Steel |
6mm Diameter, 35mm Long, 10mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C6.35)
$0.14
10mm Diameter, 20mm Long, 17mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C10.20)
$0.50
6mm Diameter, 75mm Long, 10mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C6.75)
$1.33
8 in stock
Only 8 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.04 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.9 × 1 × 1 cm |
| Bin Location | 00058043 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | HM10.9C6.75 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.