Specification
| Volt Scale | 750 Volts |
|---|---|
| Display Size | 8.9 cm (3.50″) |
| Gauge Type | Analog Type |
| Function | AC Voltmeter |
Gemini -60 to +60 Amp. Range, Non Shunt, Ammeter Electrical Gauge (71044)
$55.64
Murphy® PowerView 2″ Voltmeter Gage, Analog 18-36V Range (PVA20-C-24-AB)
$178.63
$80.26
1 in stock
| Volt Scale | 750 Volts |
|---|---|
| Display Size | 8.9 cm (3.50″) |
| Gauge Type | Analog Type |
| Function | AC Voltmeter |
| Weight | 0.46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 10 × 7.5 cm |
| Bin Location | B201 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Gauges |
| Part # | 250-344-SMSM |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.