| Lightbar Length | 36.83 cm (14.5″) |
|---|---|
| Mounting | Screw Mount |
| Connection | Blunt Cut Type |
| Lens Shape | Rectangular |
Truck-Lite® Stop Turn Tail Light Module w/ Side Marker, Right Hand, Red Lens (40757)
$135.29
Grote® MicroNova® LED Clearance Marker Oval Light, Surface Mounted – Amber Lens (45283)
$34.56
Grote® Low-Profile Light Bar, Twist-in Lock, For 2.5″ Round Lamps – Red Lens (49082)
$29.01
1 in stock
Only 1 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 10 × 10 cm |
| Bin Location | 00035305 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 49082 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.