| Diameter | 6.35 mm (0.250″) |
|---|---|
| Drive Size | 4.78 mm (0.188″) |
| Length | 15.9 mm (0.625″) |
| Material | Stainless Steel |
1/4″ Diameter, 5/8″ Long, 20 Thread Pitch, Socket Cap Screw (SCC14.58)
$0.09
46 in stock
This item is selling fast!
Additional information
| Weight | 0.01 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.1 × 0.9 × 0.9 cm |
| Bin Location | 00058031 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | SCC14.58 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.