| Diameter | 10 mm (0.393″) |
|---|---|
| Wrench Size | 17 mm (0.669″) |
| Length | 150 mm (5.905″) |
| Material | Stainless Steel |
18mm Diameter, 70mm Long, 27mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C18.70)
$2.71
12mm Diameter, 50mm Long, 19mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HMF12.50)
$2.19
10mm Diameter, 150mm Long, 17mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C10.150)
$1.83
13 in stock
Only 13 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 2 × 2 cm |
| Bin Location | 00058082 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | HM10.9C10.150 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.