| Diameter | 10 mm (0.394″) |
|---|---|
| Wrench Size | 17 mm (0.669″) |
| Length | 50 mm (1.969″) |
| Material | Stainless Steel |
8mm Diameter, 35mm Long, 13mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C8.35)
$0.70
14mm Diameter, 25mm Long, 22mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C14.25)
$0.86
10mm Diameter, 50mm Long, 17mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C10.50)
$1.53
18 in stock
Only 18 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.08 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 2 × 2 cm |
| Bin Location | 00058052 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | HM10.9C10.50 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.