| Diameter | 14 mm (0.551″) |
|---|---|
| Wrench Size | 22 mm (0.866″) |
| Length | 25 mm (0.984″) |
| Material | Stainless Steel |
10mm Diameter, 100mm Long, 17mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C10.100)
$2.48
14mm Diameter, 35mm Long, 22mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C14.35)
$1.93
14mm Diameter, 25mm Long, 22mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C14.25)
$0.86
22 in stock
Less than 22 items left!
Additional information
| Weight | 0.12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.8 × 2.5 × 2.5 cm |
| Bin Location | 00058062 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | HM10.9C14.25 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.