| Diameter | 10 mm (0.393″) |
|---|---|
| Wrench Size | 17 mm (0.669″) |
| Length | 50 mm (1.968″) |
| Material | Stainless Steel |
18mm Diameter, 70mm Long, 27mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C18.70)
$2.71
12mm Diameter, 50mm Long, 19mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HMF12.50)
$2.19
10mm Diameter, 50mm Long, 17mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HMF10.50)
$1.04
10 in stock
Only 10 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.08 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.7 × 2 × 2 cm |
| Bin Location | 00058091 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | HMF10.50 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.