| Diameter | 10 mm (0.394″) |
|---|---|
| Wrench Size | 17 mm (0.669″) |
| Length | 70 mm (2.756″) |
| Material | Stainless Steel |
6mm Diameter, 60mm Long, 10mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C6.60)
$0.27
14mm Diameter, 25mm Long, 22mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C14.25)
$0.86
10mm Diameter, 70mm Long, 17mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C10.70)
$1.11
4 in stock
Only 4 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.5 × 2 × 2 cm |
| Bin Location | 00058052 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | HM10.9C10.70 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.