| Diameter | 12 mm (0.473″) |
|---|---|
| Wrench Size | 19 mm (0.749″) |
| Thickness | 12 mm (0.473″) |
| Material | Stainless Steel |
6mm Diameter, 6mm Thick, 10mm Wrench Size, Steel Nylon Locknut, Zinc (LNMC6)
$0.50
18mm Diameter, 18.5mm Thickness, 27mm Wrench Size, Steel Nylon Locknut, Zinc (LNMC18)
$0.87
12mm Diameter, 12mm Thickness, 19mm Wrench Size, Steel Nylon Locknut, Zinc (LNMC12)
$0.84
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.03 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.3 × 2.3 × 1.2 cm |
| Bin Location | 00058053 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | LNMC12 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.