| Diameter | 12 mm (0.472″) |
|---|---|
| Wrench Size | 19 mm (0.748″) |
| Length | 60 mm (2.362″) |
| Material | Stainless Steel |
10mm Diameter, 20mm Long, 17mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HMF10.20)
$0.51
Euclid 5/8″ Thread Size, 4-1/2″ Length, Hexagon Head Bolt (E3415)
$3.02
12mm Diameter, 60mm Long, 19mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HMEF12.60)
$1.31
2 in stock
Only 2 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.7 × 2.2 × 2.2 cm |
| Bin Location | 00058094 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | HMEF12.60 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.