| Diameter | 12 mm (0.472″) |
|---|---|
| Wrench Size | 19 mm (0.748″) |
| Length | 70 mm (2.756″) |
| Material | Stainless Steel |
8mm Diameter, 80mm Long, 13mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (CSMC109880)
$1.30
14mm Diameter, 65mm Long, 22mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (CSMC1091465)
$3.25
12mm Diameter, 70mm Long, 19mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (CSMC1091270)
$2.50
16 in stock
Only 16 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.8 × 2.2 × 2.2 cm |
| Bin Location | 00058061 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | CSMC1091270 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.