| Diameter | 12 mm (0.472″) |
|---|---|
| Wrench Size | 19 mm (0.748″) |
| Length | 80 mm (3.150″) |
| Material | Stainless Steel |
10mm Diameter, 35mm Long, 17mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (CSMC1091035)
$0.92
14mm Diameter, 40mm Long, 22mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (CSMC1091440)
$1.57
12mm Diameter, 80mm Long, 19mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (CSMC1091280)
$3.25
22 in stock
Less than 22 items left!
Additional information
| Weight | 0.18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.8 × 2.2 × 2.2 cm |
| Bin Location | 00058061 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | CSMC1091280 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.