| Diameter | 14 mm (0.551″) |
|---|---|
| Wrench Size | 22 mm (0.866″) |
| Thickness | 14 mm (0.551″) |
| Material | Stainless Steel |
6mm Diameter, 6mm Thick, 10mm Wrench Size, Steel Nylon Locknut, Zinc (LNMC6)
$0.50
18mm Diameter, 18.5mm Thickness, 27mm Wrench Size, Steel Nylon Locknut, Zinc (LNMC18)
$0.87
14mm Diameter, 14mm Thickness, 22mm Wrench Size, Steel Nylon Locknut, Zinc (LNMC14)
$0.35
29 in stock
Less than 29 items left!
Additional information
| Weight | 0.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.5 × 2.5 × 1.3 cm |
| Bin Location | 00058062 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | LNMC14 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.