| Diameter | 14 mm (0.551″) |
|---|---|
| Wrench Size | 22 mm (0.866″) |
| Length | 65 mm (2.559″) |
| Material | Stainless Steel |
12mm Diameter, 45mm Long, 19mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C12.45)
$2.25
16mm Diameter, 75mm Long, 24mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (CSMC1091675)
$3.26
14mm Diameter, 65mm Long, 22mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (CSMC1091465)
$3.25
11 in stock
Only 11 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.3 × 2.5 × 2.5 cm |
| Bin Location | 00058063 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | CSMC1091465 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.