| Diameter | 14 mm (0.551″) |
|---|---|
| Wrench Size | 22 mm (0.866″) |
| Length | 80 mm (3.150″) |
| Material | Stainless Steel |
14mm Diameter, 25mm Long, 22mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C14.25)
$0.86
18mm Diameter, 90mm Long, 27mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C18.90)
$4.79
14mm Diameter, 80mm Long, 22mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C14.80)
$2.03
5 in stock
Only 5 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.8 × 2.5 × 2.5 cm |
| Bin Location | 00058063 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | HM10.9C14.80 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.