| Diameter | 20 mm (0.787″) |
|---|---|
| Wrench Size | 30 mm (1.181″) |
| Length | 160 mm (6.299″) |
| Material | Stainless Steel |
20mm Diameter, 60mm Long, 30mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C20.60)
$4.53
12mm Diameter, 30mm Long, 19mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HMEF12.30)
$0.85
20mm Diameter, 160mm Long, 30mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C20.160)
$10.25
5 in stock
Only 5 items left in stock!
Additional information
| Weight | 1.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.3 × 3.5 × 3.5 cm |
| Bin Location | 00058081 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | HM10.9C20.160 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.