| Diameter | 20 mm (0.787″) |
|---|---|
| Wrench Size | 30 mm (1.181″) |
| Length | 30 mm (1.181″) |
| Material | Stainless Steel |
14mm Diameter, 45mm Long, 22mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C14.45)
$2.50
22mm Diameter, 70mm Long, 32mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C22.70)
$7.50
20mm Diameter, 30mm Long, 30mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C20.30)
$1.95
13 in stock
Only 13 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.3 × 3.5 × 3.5 cm |
| Bin Location | 00058074 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | HM10.9C20.30 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.