Specification
| Inner Diameter | 139.7 mm (5.50″) |
|---|---|
| Inner Diameter 2 | 152.4 mm (6.00″) |
| Center Height | 163.5 mm (6.44″) |
| Radius | 123.9 mm (4.88″) |
Fleetguard® 1/8″ NPT Thread – Air Filter Minder Restriction Gauge, Direct Mount (3905161S)
$80.54
Cummins® OEM Breather Tube (3047134)
$23.50
$25.51
4 in stock
| Inner Diameter | 139.7 mm (5.50″) |
|---|---|
| Inner Diameter 2 | 152.4 mm (6.00″) |
| Center Height | 163.5 mm (6.44″) |
| Radius | 123.9 mm (4.88″) |
| Weight | 1.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 14 × 14 cm |
| Bin Location | 00046705 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Hoses |
| MPN | P133338 |
| Part # | 900825 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.