| Overall Length | 196.3 mm (7.73″) |
|---|---|
| Outer Diameter | 80.01 mm (3.15″) |
| Media Type | Composite Media |
| Filter Style | Cartridge Style |
Donaldson® Fuel/Water Separator Cartridge Filter (P551422)
$54.25
2 in stock
Only 2 items left in stock!
Additional information
| Weight | 1.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.6 × 8.6 × 20 cm |
| Bin Location | 00027115 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | P551422 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.