| Item Length | 104.3 mm (4.11″) |
|---|---|
| Hose Size | 50.8 mm (2.00″) |
| Male Pipe | 50.8 mm (2.00″) |
| Fitting Type | Fitting Assembly |
Eaton Aeroquip® 2″ Hose x 2″ MNPT, 100R5 Crimp Fitting (FJ3152-3232S)
$119.62
Out of stock
Additional information
| Weight | 2.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11 × 8 cm |
| Bin Location | 00098014 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | FJ3152-3232S |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.