Specification
| Amperage | 5A |
|---|---|
| Voltage | 250V |
| Style | AGC Glass |
Eaton® Bussmann 32V/25A, Fast-Acting Glass Tube, Cartridge Fuse (AGC-25)
$0.52
Grote® 20A Miniature Blade Fuse, Yellow (82-ANM-20A)
$3.25
$0.52
16 in stock
| Amperage | 5A |
|---|---|
| Voltage | 250V |
| Style | AGC Glass |
| Weight | 0.01 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.1 × 0.6 × 3.1 cm |
| Bin Location | 51052 |
| brand/supplier | |
| color | Clear, Silver |
| Body Style | |
| Part # | AGC5 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.