Specification
| Item Length | 107.6 mm (4.24″) |
|---|---|
| Tube O.D | 50.8 mm (2.00″) |
| Flange Size | 50.8 mm (2.00″) |
| Pressure | Code 61 – 3000 PSI |
| Material | Carbon Steel |
$98.40
Out of stock
| Item Length | 107.6 mm (4.24″) |
|---|---|
| Tube O.D | 50.8 mm (2.00″) |
| Flange Size | 50.8 mm (2.00″) |
| Pressure | Code 61 – 3000 PSI |
| Material | Carbon Steel |
| Weight | 3.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.7 × 7.3 × 7.3 cm |
| Bin Location | 00093101 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 50032 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.