| Item Length | 57.6 mm (2.27″) |
|---|---|
| Hose Size | 19.05 mm (0.75″) |
| Female Swivel | 20 mm (0.78″) |
| Fitting Type | Fitting Assembly |
Eaton Weatherhead® 3/4″ Hose x 20mm Male DIN 24° Seat Heavy, Z-Series Crimp Hose Fitting (12Z-20F)
$155.78
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 4 × 4 cm |
| Bin Location | 00097096 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 12Z-20F |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.