| Item Length | 63.75 mm (2.51″) |
|---|---|
| Hose I.D | 12.7 mm (0.75″) |
| Tube Size | 12.7 mm (0.75″) |
| Fitting Type | Fitting Assembly |
Eaton Weatherhead® 3/4″ Hose I.D x 3/4″ Male Pipe Rigid, E-Series Crimp (12E-112)
$18.50
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.8 × 3.2 × 3.2 cm |
| Bin Location | 00096106 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 12E-112 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.