| Item Length | 61.9 mm (2.44″) |
|---|---|
| Hose Size | 19.05 mm (0.75″) |
| Male O-Ring | 19.05 mm (0.75″) |
| Fitting Type | Fitting Assembly |
Eaton Weatherhead® 3/4″ Hose Size x 3/4″ Male ORB Straight Thread, Z-Series Crimp Hose Fitting (12Z-P12)
$36.27
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.3 × 3.9 × 3.9 cm |
| Bin Location | 00097046 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 12Z-P12 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.