| Flange Size | 19.05 mm (0.75″) |
|---|---|
| Hole Diameter | 10.41 mm (0.41″) |
| Conversion | SAE to SAE |
| Adapter Type | Split Flange Kits |
Eaton Weatherhead® SFK-12 / CODE-61, Crimp Hose Fitting Split Flange Kit, Steel
$11.06
1 in stock
Only 1 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 11 cm |
| Bin Location | 00093091 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | SFK-12 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.