| Flange Size | 31.75 mm (1.25″) |
|---|---|
| Hole Diameter | 11.93 mm (0.47″) |
| Conversion | SAE to SAE |
| Adapter Type | Split Flange Kits |
Eaton Weatherhead® SFK-20 / CODE-61, Crimp Hose Fitting Split Flange Kit, Steel (900994)
$18.96
Out of stock
Additional information
| Weight | 1.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 11 cm |
| Bin Location | 00093091 |
| brand/supplier | |
| MPN | SFK-20 |
| Part # | 900994 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.