| Flange Size | 50.8 mm (2.00″) |
|---|---|
| Hole Diameter | 13.46 mm (0.53″) |
| Conversion | SAE to SAE |
| Adapter Type | Split Flange Kits |
Eaton Weatherhead® SFK-32 / CODE-61, Crimp Hose Fitting Split Flange Kit, Steel (900995)
$24.30
Out of stock
Additional information
| Weight | 1.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 8.5 × 8.5 cm |
| Bin Location | 00093092 |
| brand/supplier | |
| MPN | SFK-32 |
| Part # | 900995 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.