| Extended Height | 33.78 cm (13.3″) |
|---|---|
| Compressed Height | 9.65 cm (3.80″) |
| Top Plate Width | 22.86 cm (9.00″) |
| Piston Width | 24.13 cm (9.50″) |
Firestone® 21.70″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve Type (W01-358-9144)
$190.20
Firestone® 21.6″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve Type (W01-358-9921)
$294.35
Firestone® 13.3″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve Type (W01-358-9616)
$187.61
Out of stock
Additional information
| Weight | 12.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 32 × 32 cm |
| Bin Location | ABR-12 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Suspension |
| Part # | W01-358-9616 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.