| Overall Length | 232.1 mm (9.14″) |
|---|---|
| Largest O.D | 116.5 mm (4.59″) |
| Largest End I.D | 54.86 mm (2.16″) |
Fleetguard® Fuel/Water Separator Filter, Spin-On, For Dodge/RAM (FS20089)
$126.52
WIX Filters In-Line Fuel Filter (33053)
$10.50
Fleetguard® Fuel Filter, Cartridge (FF5714)
$63.00
5 in stock
Only 5 items left in stock!
Additional information
| Weight | 1.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 25 cm |
| Bin Location | 00023201 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | FF5714 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.