| Overall Length | 175.5 mm (6.91″) |
|---|---|
| Largest O.D | 93.21 mm (3.67″) |
| Gasket O.D | 88.64 mm (3.49″) |
| Gasket I.D | 79.24 mm (3.12″) |
| Thread Size | M24 x 1.5-6H INT |
| Filter Style | Spin-On Style |
Fleetguard® Fuel Filter, Spin-On (FF2203)
$35.68
Fleetguard® Fuel/Water Separator Filter, Spin-On, Pre-Filter Strainer (FS19511)
$41.99
Fleetguard® Fuel Filter, Spin-On (FF5367)
$31.11
1 in stock
Only 1 items left in stock!
Additional information
| Weight | 1.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.5 × 9.5 × 18 cm |
| Bin Location | 00024201 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | FF5367 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.